20.9.2014 CACIB České Budějovice - champ.cl. Exc.1,CAC,CAC ČMKU,CACIB!

Na výstavě v Českých Budějovicích byla Arlinka ve třídě šampionů oceněna výsledkem Exc.1,CAC,CAC ČMKU,CACIB.Rozhodčí byla paní Olga Dolejšová (CZ).Ocenění BOB a následně BIG 4 získal krásný,hnědý pes Atillio Di Assonanza!Moc gratulujeme Lianě a Tomášovi.Výstavu jsme ukončili klasicky,dobrou baštou,tentokráte výbornou klobásou.

19.-20.7.2014 DUO CACIB DEBRECEN - Arlin splnila podmínky pro získání titulu "MEZINÁRODNÍ ŠAMPION KRÁSY "

Do Debrecenu jsme se vyjeli, abychom se pokusili získat posledního CACIBa po skončení časové lhůty 1 roku.Dalmatinů nebylo mnoho,ale zato byli všichni opravdu krásní.Obzvláště fenka franc.chovatele p. Tisona, Helvetia de Treskavel,která byla ve třídě otevřené ještě s maďarskou fenečkou chov.Zsuzsany Kopy.Moc elegantní byl i pejsek téhož franc.chovatele Haendel de Treskavel. 19.7.posuzoval p. Pedro Sanchez Delerue z Portugalska.Arlinka měla svůj den,přestože bylo tak veliké vedro,jaké jsem dlouho nezažila,tak se předváděla úžasně.Po získání CAC ve třídě šampionů jsme čekaly jak vše dopadne.Pan rozhodčí se dlouho rozhodoval ve třídě otevřené mezi oběma fenečkami.Nakonec upřednostnil krásnou franc.fenku.Jaké bylo mé překvapení a veliká radost, když se po jednom kolečku pan rozhodčí obrátil na nás a zadal CACIB.Dál už jsem ani nedoufala,šly jsme s franc.pejskem,který zíslal CACIB, Haendel de Treskanvel,také opravdu krásný a elegantní jedinec.Pak už vše bylo jako sen.Opět kolečko a postoj a bylo vidět,že Arlin se panu rozhodčímu opravdu hodně líbí, získaly jsme BOB!!!Úžasný den,splněny podmínky pro získání titulu "Mezinárodní šampion krásy"pro nás bylo to pro co jsme jeli ale toto byl krásný bonus navíc. V závěrečkách,které posuzoval p.rozhodčí Harsányi Péter se vybíralo umístění na pouze dvě místa, jsme vybrány nebyly.Ale měli jsme velikánskou radost a šlo se oslavovat. Druhý den posuzovala p.Dorotha Witkowska (PL)to už jsem si jen řikala,že stačí získat CAC ve třídě.Což jsme získaly a ještě navíc Res.CACIB.Odjížděli jsme maximálně spokojení,vše pro co jsme vyjeli jsme získali,teď hurá někam k vodě.

30.6.2014 ANGELKA má 8 štěňátek

30.6.ke třetí hodině z rána naše odchovankyně Angelka začala přivádět svojí rodinku na svět.Byla jsem požádána Helčou, abych byla u porodu.A byla jsem ráda,věděla jsem,že Angelka bude tak vynikající maminka jako její mamča Juninka a prostě jsem chtěla být radši u toho, než na telefonu.Angelka byla vzorová jako při krytí,téměř nás při porodu nepotřebovala.Štěňátka přicházela na svět docela zajímavě,první vykoukl na svět kluk,pak holka,opět kluk,poté šňůra tří holek a zas kluk a nadílku uzavřel opět kluk.Takže krásné skóre:4 hoky a 4 kluci!Úžasné!!Když se narodil poslední kluk byli jsme vyčerpaní, ale štastní jaké mají Angelka a Archie krásné dětičky! 

| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14